İzmit İleri Sürüş Teknikleri Kursu Kocaeli


Konusunda uzman ileri sürüş eğitmenlerimiz eşliğinde, İzmit'deki ileri sürüş eğitimi pistinde, skidcar aracımızla veya akıcı trafikte en iyi teknikleri öğretmekteyiz. Özel durumlarda aracınızı güvenle ve korkmadan kullanmanız için sizleri, İzmit ileri sürüş teknikleri kursu ayrıcalığını yaşamaya, eğitim sertifikası almaya davet ediyoruz.

İzmit ileri sürüş teknikleri kurs iletişim bilgileri.

İzmit Özel İleri Sürüş Teknikleri Eğitimi

Araba kullanmak zevkli ve insanı özgür kılan bir deneyimdir. Araba kullanmayı biliyor, trafiğe çıkabiliyorsunuz. Fakat olası zorlu koşullar ve şartlarda, hangi ileri sürüş tekniklerini uygulamak gerektiğini özel eğitim almadan bilemezsiniz. Aracı profesyonel kullanabilmek için öncelikle yapmanız gereken şey, güvenli sürüş tekniklerini öğrenmektir. Bu konuda İzmit ileri sürüş teknikleri eğitimlerimizle sizlerin yanındayız. Milli Eğitim Bakanlığı belgeli, eğitimli, deneyimli ve tecrübeli eğitmenlerimizle İzmit ileri seviye sürüş eğitimi hizmetimizle güvenli araç kullanmanıza yardımcı olmaktayız.

  • İzmit ileri sürüş belgesi
  • İzmit defansif ileri sürüş teknikleri
  • İzmit ağır vasıta ileri sürüş teknikleri

Bazı sürüş tekniklerini bilmek can ve mal kaybını %70 azaltır.

İzmit'de ileri düzey sürüş eğitimi alabilmek için aktif araç kullanabiliyor olmalısınız.

  • Ehliyetiniz olduğu halde trafiğe çıkamıyor musunuz?
  • Araç kullanmaktan korkuyor musunuz?

Korkmayın. Çünkü biz İzmit civarında sizlere sunduğumuz hizmet ile tüm korkularınıza son vermeye hazırız. İzmit direksiyon dersi sonrasında, özgürce, korkmadan trafiğe çıkabileceksiniz.

Yoğun trafikte direksiyon eğitimi alabilir, araç sürüş tecrübesi kazanabilirsiniz.

Temel direksiyon eğitimi sonrasında İzmit'deki pistimizde ileri sürüş tekniklerini öğrenerek profesyonel bir sürücü olabilirsiniz. Üstelik ileri sürüş sertifikası belgenizde olabilir.

Sürüş tekniklerinin ve trafikte araç kullanmanın ciddiye alınması gereken bir olgu olduğunun farkındayız. Hem kendinizin hem de diğer insanların can ve mal güvenliği için İzmit özel ileri sürüş teknikleri eğitim fırsatlarından yararlanın. Başlangıçta özel araçlarla, trafiğe kapalı alanda yaptığımız sürüş eğitimini daha sonra trafiğe çıkarak ve hatta trafiğin yoğun olduğu bölgelere giderek devam ettiriyoruz. İzmit pistimiz haricinde sizin istediğiniz alternatiflere de uygun şekilde eğitime devam etmekteyiz. İzmit'de ileri sürüş eğitimine öncelikle sürüş tekniklerini öğrenmek ve uygulamakla başlamaktayız. Akan trafikte bile profesyonel ve bilinçli sürücüler yetiştirmek için İzmit'de hizmet vermekteyiz.

ileri seviye güvenli sürüş teknikleri eğitimi

İzmit'deki pistimize tüm sürücü adaylarını bekliyoruz. Tabii ki randevu almanızı, mağduriyet yaşamamanızı isteriz.

Doğru Sürüş Teknikleri

Her sene önüne geçilmez artış gösteren trafik kazaları, pek çok kişinin ölümüne ve pek çok kişinin de sakat kalmasına neden olmaktadır. Bu nedenle sizlere vereceğimiz İzmit'de ileri sürüş teknikleri kursu hizmetiyle trafik terörünün bir nebze de olsa önüne geçmeye çalışmaktayız. Profesyonel ve bilinçli sürücü, araca biniş şekli ile bile farkını ortaya koyar. Araba kullanmak sadece bir yerden diğer yere kolayca gitmek değildir. Bu nedenle hem kendimize hem de karşımızdakilere saygı gösterip trafik sorunlarıyla mücadele etmeliyiz. Bunun yolu da doğru teknikleri bilmekten geçmektedir.

İlk etapta trafikte araç kullanmak istememek, trafiğin olmadığı sakin yerlerde, özel araçlarla eğitim almak, her sürücünün isteğidir. Bunun için İzmit ileri sürüş teknikleri kursu ile hizmetinizdeyiz.

Sadece İzmit Değil Türkiye Genelinde Sürüş Eğitimi

İzmit ilçesinden bu kadar çok bahsetmemiz sizleri yanıltmasın. İstemeniz halinde Türkiye'nin her bölgesinde eğitim vermekteyiz. Ancak hemen trafiğe çıkmak istemeyen, becerilerini biraz pişirdikten sonra çıkmak isteyenler için İzmit ilçesinde belirli mahallelerinde ileri sürüş teknikleri pistinde hizmet vermekteyiz. Zaten gerekli olgunluğa geldikten sonra İzmit sürüş eğitimini sonlandırıp, trafiğin daha yoğun olduğu bölgelere geçiş yapmaktayız.

Trafik kurallarına uyarsak daha güvenli seyahat edebiliriz.

Kamu kurum ve kuruluşlarına, özel firmalara ileri sürüş teknikleri eğitimi sunarken. Bireysel müşterilere direksiyon dersi güvenli sürüş teknikleri eğitimi veriyoruz. Motor sporlarına, yarış pilotu yetiştiriyoruz.

Aklınıza takılanları s.s.s sayfamızdan yada iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.


İzmit
Alikahya Mah. Akarca Mah. Akmeşe Atatürk Mah. Akmeşe Cumhuriyet Mah. Alikahya Atatürk Mah. Alikahya Cumhuriyet Mah. Alikahya Fatih Mah. Alikahya Merkez Mah. Alikahya Osb Mah. Atatürk Mah. Osb Mah. Fevzi Çakmak Mah. Karadenizliler Mah. Çarşı Mah. Cedit Mah. Çukurbağ Mah. Ömerağa Mah. Terzibayırı Mah. Topçular Mah. Gündoğdu Mah. 28 Haziran Mah. Ayazma Mah. Bekirdere Mah. Erenler Mah. Malta Mah. Tavşantepe Mah. Tepeköy Mah. Yeşilova Mah. Akpınar Mah. Ambarcı Mah. Arızlı Mah. Arpalıkihsaniye Mah. Bağlıca Mah. Balören Mah. Bayraktar Mah. Biberoğlu Mah. Böğürgen Mah. Bulduk Mah. Çağırgan Mah. Çavuşoğlu Mah. Çayırköy Mah. Çubuklubala Mah. Çubukluosmaniye Mah. Dağköy Mah. Durhasan Mah. Düğmeciler Mah. Emirhan Mah. Eseler Mah. Fethiye Mah. Gedikli Mah. Gökçeören Mah. Gülbahçe Kadriye Mah. Güvercinlik Mah. Hakaniye Mah. Hasancıklar Mah. Kabaoğlu Mah. Karaabdülbaki Mah. Kaynarca Mah. Kısalar Mah. Kozluca Mah. Kulfallı Mah. Kulmahmut Mah. Kurtdere Mah. Mecidiye Mah. Nebihoca Mah. Orhaniye Mah. Ortaburun Mah. Sapakpınar Mah. Sarışeyh Mah. Sekbanlı Mah. Sepetçi Mah. Sultaniye Mah. Süleymaniye Mah. Süverler Mah. Şahinler Mah. Yassıbağ Mah. Yenice Mah. Zeytinburnu Mah. Sahil Mah. Karabaş Mah. Körfez Mah. Sanayi Mah. Saraybahçe Mah. Akçakoca Mah. Hacıhasan Mah. Hacıhızır Mah. Kemalpaşa Mah. Kozluk Mah. Orhan Mah. Tepecik Mah. Turgut Mah. Veliahmet Mah. Yenidoğan Mah. Cumhuriyet Mah. Doğan Mah. Fatih Mah. Gültepe Mah. Hatipköy Mah. Kocatepe Mah. Kuruçeşme Fatih Mah. Serdar Mah. Şirintepe Mah. Tüysüzler Mah. Yeni Mah. Zabıtan Mah. Yenişehir Mah. Kadıköy Mah. M.alipaşa Mah. Yahyakaptan Mah.

İletişim

Profesyonel ve uzman eğitmenlerimizle size sunacağımız kaliteli hizmetten faydalanmaya ne dersiniz?

Tel:
E-mail:
info{@}direksiyon-dersi{.}org

Sürücü Adayları..

Hala iyi bir sürücü değilseniz, hemen derslerimiz hakkında bilgiler almalı ve usta öğretmenlerimizden direksiyon eğitimleri alarak iyi bir sürücü olabilirsiniz!

Ortalama olarak 5 ila 8 gün arasında direksiyon kabiliyetini kavrayabilir, sonra da usta şoför gibi trafiğe çıkarak aracınızı dilediğiniz gibi sürebilirsiniz!

Powered by

Bu sitenin yazılım, tasarım ve seo çalışmaları EYMENTECH tarafından yapılmıştır.