Güzergâhlar


Eğitim verdiğimiz birçok bölgeden, sizler de direksiyon dersi almak istediğiniz güzergâhı seçerek gerekli bilgileri edinebilir yada bizlere ulaşabilirsiniz.

Türkiye'de Direksiyon Dersi

İstanbul ve diğer şehirlerde direksiyon eğitimi veren onlarca özel kuruluş bulunmaktadır. Bazı sürücü kursları arabayı çalıştırıp hareket ettirmeyi, kemer takmayı, pedalların görevlerini, ayna kontrolünü öğretir. Daha sonrasında da sürücü belgesini verirler. Fakat sadece sürücü belgesi araç kullanmaya yeter mi? Tabi ki yetmez. Doğru ve bilinçli araç kullanabilmek için özel sürüş tekniklerini öğrenmek ve direksiyon dersi almak gerekmektedir.

Çevre yolu, otoban, trafiğin yoğun olduğu yerler ve daha pek çok zorlu yollarda deneyim kazanmak için mutlaka özel eğitmenler eşliğinde direksiyon dersi almak ve daha iyi deneyim kazanmak mecburidir. Milli Eğitim Bakanlığı belgeli, deneyimli, tecrübeli eğitmenlerden alınan ders, sadece direksiyon hâkimiyetini içermeyip, trafiğe çıkmakla ilgili tüm gerekli bilgileri de vermektedir.

İletişim

Profesyonel ve uzman eğitmenlerimizle size sunacağımız kaliteli hizmetten faydalanmaya ne dersiniz?

Tel: 0850 885 06 84
E-mail:
info{@}direksiyon-dersi{.}org

Sürücü Adayları..

Hala iyi bir sürücü değilseniz, hemen derslerimiz hakkında bilgiler almalı ve usta öğretmenlerimizden direksiyon eğitimleri alarak iyi bir sürücü olabilirsiniz!

Ortalama olarak 5 ila 8 gün arasında direksiyon kabiliyetini kavrayabilir, sonra da usta şoför gibi trafiğe çıkarak aracınızı dilediğiniz gibi sürebilirsiniz!

Powered by

Bu sitenin yazılım, tasarım ve seo çalışmaları EYMENTECH tarafından yapılmıştır.