Direksiyon Dersi Fiyatları


Direksiyon dersi fiyatları 400 ila 750 TL gibi aralıklarda değişmektedir. Ders saatine göre değişkenlik gösteren fiyatlandırması vardır. Genelde Türkiye genelinde bölgeye göre de direksiyon eğitimi fiyatları değişmektedir.

Fiyatlandırma

# Ders Saat/Dakika İstanbul /Asya İstanbul /Avrupa Otomatik/Manuel
Direksiyon Dersi Fiyatları 1 1s/60d 400 TL 500 TL 500TL/750TL
Ö.D.D Fiyatları 1 1s/60d 600TL 750TL 600TL/750TL
İleri Sürüş Teknikleri 800TL/900TL
Verdiğimiz hizmetlerin fiyatları oldukça uygun ve ekonomik.

Direksiyon Dersi Fiyatları

Aslında direksiyon dersi fiyatları konusunda net bir şey söylemek hiçbir zaman mümkün değildir. Yani fiyat tarifesini internet sitesinde yayınlamak, müşteri kandırmaktır. Yılların tecrübesiyle dile getirdiğimiz bu gerçeği, bizlere ulaştığınız zaman daha net anlatmamız mümkündür. Ancak burada da nedenlerini sıralamaya çalışalım. Öncelikle daha önce araç kullanma tecrübenizin olup olmadığı direksiyon dersi fiyatlarını etkilemektedir. Çünkü araç tecrübeniz varsa daha az dersle işi halletmek mümkündür. Oysa sıfırdan başlayacaksanız biraz daha fazla çalışmak gerekecektir. Ayrıca eliniz araç kullanmaya yatkınsa yine süreç çabuk bitecektir. Bunun yanında sizin istekleriniz bizler için en önemli şeydir. Bize göre yeterli eğitimi almanıza rağmen biraz daha tecrübe edinmek istemeniz halinde, ek süre fiyata yansıyacaktır.

Birebir Eğitim

Dersler kesinlikle birebir eğitim sistemi ile yapılmaktadır. Grup eğitimine dahil olmanızı da önermiyoruz. Bunun nedeni ise direksiyon dersi verilirken grup eğitiminde sizlere verilecek olan eğitim her zaman azalacak ve ilgi de düşecektir. Bu da, direksiyonu kavramanız ve öğrenmeniz adına sizlere daha fazla süre düşmesinden kaynaklı olur. Bu nedenlerden dolayı da direksiyon konusunda eğitim alırken her zaman hoca ile birebir eğitimler almanızı öneriyoruz.

Genelde firmalar direksiyon dersi fiyatları dışında kaza, benzin veya köprü geçişleri için sizlerden ekstra ücretler talep etmezler. Fakat bu ücretileri talep eden firmalar da mevcuttur. Eğitimleri tercih ederken her zaman bu planları göz önünde bulundurmalısınız. Nitekim sizlere de bu yönde ders verileceğini hesaba katarsak, ders verilme konusunda tüm her şeyi göz önünde bulundurmanız gerekebilir. Aksi halde bir ders fiyatı kadar da benzin ve köprü geçişi ücretlerini ekstradan ödeyebilirsiniz.

Bay yada Bayan Eğitmen Fiyatları

Bayan ya da erkek hoca arasında direksiyon dersi fiyatı konusunda değişiklik olmamaktadır. Bu yüzden de fiyat oranında öğretmen seçecekseniz, kurumlar arasında ki fiyatlandırmalara bakmanızı öneriyoruz. Öğretmen cinsiyetine göre fiyat değişikliliği durumu söz konusu olmamaktadır.

İleri Sürüş Eğitimi Fiyatları

Direksiyon dersinden farklı olarak eğer ikinci seviye olan ileri sürüş teknikleri eğitimi alacaksanız, fiyatta da ders başına olmak üzere fiyatlar katlanarak ders durumları da arttırılır. Bu da ortalama 5 ders sonucunda ileri sürüş eğitimi hakkı kazanmanıza yardımcı olacaktır. Gayet basit ve elverişli şekilde araba sürme konusunda takviyeli eğitimler alarak kısa sürede İstanbul gibi zorlu trafikte taksiciler gibi araba kullanabilirsiniz.