Hakkımızda


Yoğun trafik dolayısıyla ülkemizde her gün onlarca ciddi kaza yaşanmaktadır. Hem bunların önüne geçebilmek, hem de güvenli araç kullanmanın tadına varabilmek için, direksiyon eğitimi olmazsa olmaz bir aktivitedir.

Firmamız hakkında bilgileri, vizyon, misyon gibi olguları barındırır.

Vizyon / Misyon

Personel seçiminde birtakım öncelikli prensiplerimiz bulunmaktadır. Bunların başında da müşteri memnuniyeti odaklı çalışabilmek gelmektedir. Tüm personellerimiz bu çalışma şartını benimsemiş bireylerden oluşmaktadır. Bunun ardından gerekli yol tecrübesi gelmektedir. 15 yılı bulan trafik tecrübesiyle tüm eğitmenlerimiz birer trafik uzmanıdır. İstanbul’da 15 yıllık trafik tecrübesi, Anadolu’nun diğer şehirlerinde bir ömürlük tecrübeye denktir. Uzman kadromuz trafiğe çıktığı bu 15 yılda her türlü deneyimi kazanmış ve tecrübe biriktirmiştir. Ayrıca tüm eğitim personelimiz gerekli M.E.B. belgelerine sahiptir. Bakanlık bu belgelerin alınabilmesi için çeşitli yeterlilikler istemektedir. Bu da personellerimizin gerekli her türlü yeterliliğe sahip olduğunun resmi kanıtıdır.

Neden Biz?

Firmamızın bulunduğu sektörde öncelikle her ne kadar iyi direksiyon eğitimi verilmesine bakılsa da biz, direksiyon eğitiminin öncesini de çok önemsemekteyiz. Bizden hizmet almak üzere telefon açan veya merkezimize gelen tüm müşterilerimizin memnun ayrılması prensibini gütmekteyiz. Merkezimize gelmek için illaki müşteri olma zorunluluğunuz yoktur. Sadece bilgi almak ve bir çayımızı içmek için dahi bizleri ziyaret edebilirsiniz. Çünkü eğitmenlerimizin dışındaki personellerimiz de dost kazanmanın müşteri kazanmaktan daha değerli olduğunu düşünmektedir. Yola bu parolayla çıktık ve bu parolayla devam edebilecek personellerle çalışmaktayız.

Araç trafiğinin bu denli arttığı günümüz İstanbul’unda iyi bir sürücü olmak hayati önem taşımaktadır. 8 milyona yakın kayıtlı motorlu taşıt bulunan mega kentte bu taşıtların yarıdan fazlası otomobil sınıfındadır. Bu da İstanbul trafiğine hemen hemen her gün 4 milyon civarı taşıtın çıkması anlamına gelir. Bunlara İstanbul’a araçlarıyla gelen turistler ve transit geçiş yapan araçlar da eklenince trafiğin ne hale geleceği malumdur. Bu durumda İstanbul trafiğinde araç kullanabilmek için iyi bir otomobil kullanıcısı olmak şarttır. İstanbul’da iyi bir sürücü olan, Türkiye’nin her yerinde rahatlıkla araç kullanabilir.

İşte İstanbul'daki bazı güzergâhlar;